Компанія “АлаІр” пропонує якісне калібрування резервуарів

Компанія “АлаІр” пропонує якісне калібрування резервуарів

Калібрування резервуарів — основний вид діяльності компанії “АлаІр”. Сталеві вертикальні і горизонтальні, залізобетонні (геометричним і об'ємним методами), цистерни залізничні (об'ємним методом), технологічні та магістральні трубопроводи - «АлаІр» справиться зі всім.

Багато підприємців, організацій та фізичних осіб постійно користуються послугами компанії. Адже фахівці постійно підтримують високий рівень виконання метрологічних робіт у сфері атестації та гарантують замовникам отримання достовірних і об'єктивних результатів калібрування засобів вимірювальної техніки.

Калібрування резервуарів, залізничних цистерн і трубопроводів проводитися на місцях їх розташування за умов навколишнього середовища, які допустимі відповідно до чинних документів, що містять вимоги до умов проведення відповідних робіт з калібрування.

Контроль умов проведення робіт здійснює начальник калібрувальної лабораторії. Оформлення матеріалів, за результатами метрологічних робіт, проводиться відповідно до вимог нормативних та методичних документів, зазначених у Паспорті калібрувальної лабораторії.

Оформлення результатів калібрування проводять відповідно до вимог ДСТУ 3989-2000. Співробітники лабораторії забезпечують конфіденційність інформації, отриманої під час проведення калібрування.

Усі роботи ТОВ НВФ "АлаІр" з калібрування засобів вимірювальної техніки відповідають критеріям атестації згідно з вимогами "Правил уповноваження та атестації у державній метрологічній системі".

Компанія “АлаІр” турбується про кожного клієнта. Тому ви можете бути впевнені у якості роботи.  

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Калібрування резервуарів, повірка засобів вимірювальної техніки - ТОВ НВФ «АлаІр"
(основний офіс)

36008, Україна, Полтавська, Полтава, пров. Керамічний, будинок 4
  • +38 (099) 11906XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create