Компанія АлаІр удосконалила та модернізувала обладнання власної лабораторії!

Компанія АлаІр удосконалила та модернізувала обладнання власної лабораторії!

Компанія АлаІр проводить калібрування засобів вимірювальної техніки за допомогою новітнього та модернізованого обладнання. Для калібрування резервуарів компанія АлаІр використовує різноманітні програмно-вимірювальні комплекси і пересувні вимірювальні лабораторії.

Калібрувальна лабараторія підприємства АлаІр пропонує калібрування засобів вимірювальної техніки за хорошими цінами. Це робота з такими виробами, як сталеві вертикальні та горизонтальні резервуари, резервуари залізобетонних та залізничних цистерн, технологічні та магістральні трубопроводи для підприємств, організацій та фізичних осіб після ремонту та під час експлуатації.

Головною метою політики компанії АлаІр в області якості є досягнення і підтримка високого рівня виконання метрологічних робіт у галузі атестації, отримання замовником достовірних і об'єктивних результатів калібрування.

Компанія АлаІр проводить якісне калібрування, яке в свою чергу проходить спеціальний контроль під час проведення вимірювань необхідних параметрів ЗВТ, під час складання протоколів калібрування та введення даних протоколу калібрування в ЕОМ.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Калібрування резервуарів, повірка засобів вимірювальної техніки - ТОВ НВФ «АлаІр"
(основний офіс)

36008, Україна, Полтавська, Полтава, пров. Керамічний, будинок 4
  • +38 (099) 11906XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create