Про компанію

ТОВ НВФ "АлаІр"  - калібрування засобів вимірювальної техніки

Метрологічна діяльність

Ми успішно здійснюємо калібрування резервуарів сталевих вертикальних і горизонтальних, резервуарів залізобетонних (геометричним і об'ємним методами), цистерн залізничних (об'ємним методом), технологічних та магістральних трубопроводів для інших підприємств, організацій та для фізичних осіб під час випуску з ремонту та експлуатації.

Умови проведення калібрувальних робіт

Калібрування резервуарів, залізничних цистерн і трубопроводів проводитися на місцях їх розташування за умов навколишнього середовища, які допустимі відповідно до чинних документів, що містять вимоги до умов проведення відповідних робіт з калібрування.

Умови проведення калібрування повинні відповідати вимогам експлуатаційних документів калібрування засобів вимірювальної техніки, вимогам охорони праці і пожежної безпеки. Ці умови контролює головний метролог, якого ми самі призначаємо. 

Оформлення матеріалів за результатами калібрування засобів вимірювальної техніки, збереження матеріалів

Результати калібрування повинні бути об'єктивними і достовірними. При проведенні значення вимірюваних параметрів вносять у робочий протокол. На підставі записів оформляють протокол калібрування, який підписується фахівцями, що проводили калібрування. Протоколи калібрування використовуються для оформлення градуювальних таблиць, Свідоцтв про калібрування (Довідок про непридатність).

Оформлення результатів калібрування проводять відповідно до вимог ДСТУ 3989-2000. Копії протоколів, градуювальних таблиць, Свідоцтв про калібрування (Довідок про непридатність) зберігаються в офісі калібрувальної лабораторії протягом 5 років. При цьому доступ до документації  мають тільки штатні співробітники калібрувальної лабораторії. Співробітники лабораторії забезпечують конфіденційність інформації, отриманої при проведенні калібрування.

Відповідальним за зберігання документів, пов'язаних з калібруванням, є начальник калібруальної лабораторії підприємства.

Всі роботи ТОВ НВФ "АлаІр" з калібрування засобів вимірювальної техніки відповідають критеріям атестації згідно з вимогами "Правил уповноваження та атестації у державній метрологічній системі".

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Калібрування резервуарів, повірка засобів вимірювальної техніки - ТОВ НВФ «АлаІр"
(основний офіс)

36008, Україна, Полтавська, Полтава, пров. Керамічний, будинок 4
  • +38 (099) 11906XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create